Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középsulis érettségi és agrár...

Kisdanibrian19830112 kérdése:

Középsulis érettségi és agrár diploma után, mennyit kéne teljesítenem levelezőn egy konzervatóriumban, hogy kapjak konzis végzettséget is?

Figyelt kérdés
Rossz irányban tanultam, kéne már zenéből is valami. A konzervatóriumban felvehető pluszban festészet is, így több lábon tudnék állni. A diplomát a mai világban nem engedhetem meg, nem biztos hogy jobban járnék vele.

szept. 11. 12:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Olyat hallottam, sok alap tantárgy hiányzik a konzervatóriumban: Kössz hát nekem nem. De már megvan régről a sima érettségi és egy agrár főiskola is. Szeretnék zenélni. Azért sem mernék diplomát, mert én valahogy azt nem bírom kihasználni. A pénz a lényeg. Jelenleg is másból élek, meló mellett csinálnám. Kéne egy saját Kisház hozzá ( ketmilláert jó volna egy faluban), hogy senki

ne haborgasson a tanulásban!

szept. 11. 12:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen
szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SZTANN ***** válasza:
A zene - mint minden művészet - leginkább gyakorlatban tanulható meg, tehát nehéz elképzelni levelezőn. Van persze sok elméleti tárgy is, de a hangszeres vagy ének gyakorlás csakis személyesen, mestertanár mellett lehetséges. A saját személyes adottságaid és előtanulmányaid alapján csak a konkrét intézmény, konzervatórium tudja megmondani, hogyan végezhetnéd el ezeket. Talán inkább magántanárnál kezdhetnéd ...
szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!