Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE vagy SZTE? Kommunikáció-...

ELTE vagy SZTE? Kommunikáció- és médiatudomány szak.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Végzős vagyok gimiben. Nem tudom eldönteni, hogy a fentebb felsorolt két egyetem közül melyiket tegyem első helyre. Toplistában az ELTE az első egyetem, van bennem egy kicsit ilyen, hogy elit gimi után szeretnék odajárni. Viszont Bp-n van, a várost pedig személy szerint én elég lélektelennek tartom. Ezzel szemben sok jót hallottam Szegedről, mint a városról, és gondolom, mivel sokkal kisebb Bp-nél, jobban vannak olyan helyek, ahová mondjuk csoportosulni szoktak az egyetemisták, az egyetemen kívül. A szívem most jobban húz az SZTE felé, de leírnátok a tapasztalataitokat, akik e két egyetem valamelyikére jártok? Egyetemről, városról is akár. Illetve ha van média szakos valamelyik egyetemről a kettő közül, az ő tapasztalatait is nagyon szépen megköszönöm! 😁

szept. 10. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a szakot hagyd a fenébe, semmit nem tudsz vele kezdeni. Egyébként a 2 egyetem között minőségbeli különbség nem igazán van, a sznob pestiek istencsászárnak tartják magukat, de vannak pesti egyetemek, amik rosszabbak, mint az SZTE. Szegeden olcsóbb a megélhetés és valóban sokkal diákbarátabb, Pesten ahogy hallottam elég felszínes kapcsolatok létesülnek, nem diákbarát.
szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!