Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz lenne 2. félévben...

Milyen nehéz lenne 2. félévben beilleszkedni az BME-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most egy vidéki egyetemen vagyok, de félévkor át szeretnék jelentkezni a BME-re. Építőmérnöki szakon milyen lenne egy féléve már együtt lévő közösségbe becsatlakozni? Milyen arcok vannak a BME-en.

szept. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös, én (másik szakon) 3. félévben illeszkedtem be leginkább a koli miatt, meg nagyon ajánlom, hogy csatlakozz szakosztályokba és öntevékeny körökbe.
szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szakváltáson is elgondolkoznék ha már vàltasz. Mondom ezt sajnos végzett épìtősként. Mérnökök között sajnos erősen alul fizetett terület ez sok esetben. Azon allasok amik jobban fizetnek evvel az epitesvezetés vmi kiemelt nagy projekten , napi 8 helyett akár 10-12 óra, szombatok is akar. Heti 40 helyett simán osszejohet heti 60 óra. Magánéletét erősen megöli. Alkalmazott tervezőket epìtőiparban sok esetben még bagóért fizetik. Ebben dolgozok sajnos, beszéltem már legalább 50 plusz kollégával a munkám során. Kevés volt elégedett annyit elmondhatok.
szept. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos anno én a kepzes végén jöttem rá ezekre, hogy nem feltétlenül olyanok a kilátások végzés utan amit a tanárok mondanak. Akkor nekem már késő volt. Neked még időben lehet.
szept. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts irányt, vagy legalább feleslegesen ne szívasd magad a BME-n. Ugyanazt tudom mondani végzett tartószerkesként, mint amiket előttem írtak. Se pénz, se kilátás és sokkal nehezebb váltani utána másra.
szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
tegnapelőtt 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!