Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább Egyetemre/...

Hova menjek tovább Egyetemre/ Milyen szakra?

Figyelt kérdés

Most kezdem a 12.-et viszont még mindig nem tudom hova szeretnék továbbmenni. Jelenleg gimibe járok és a matekot és fizikát szeretem de nem tudom mennyire szeretnék vagy tudnék ezzel hosszú távon egyetem után elhelyezkedni vagy egyáltalán milyen szakra jelentkezhetnék.

Gondolkoztam mérnöki szakokon de nem tudom mennyire illene egy lányhoz, bár még nem is ez lenne a problémám hanem az, hogy nem látom át pontosan, hogy melyik mit csinál vagy esetleg hova tudnék tovább menni dolgozni. Tudom felvi.hu mindent kiír de még így se tudom.

A pénzügy is felmerült bennem de ennél ugyan ez, hogy nem tudom ha elvégzem mit kezdhetnék vele.

Esetleg valami ajánlás hova mehetnék ezekkel vagy igazából bármi mert kezdek pánikba esni, hogy még mindig nem tudom mit szeretnék csinálni



aug. 21. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem biztos, hogy kellene bárhová jelentkezned így.
aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Melyik régióban tanulsz?

Milyen távolság jöhet szóba az egyetemi jelentkezés kapcsán?


Mi az, ami érdekel?

aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom így legjobb lenne Budapesten
aug. 21. 15:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Matekból emeltezni szeretnék majd és tényleg jó vagyok benne és fizikából közép érettségit szeretnék tenni de abból is jó vagyok és értem is. Szóval valami ilyen irányba mozognék
aug. 21. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
BME >>> mérnök?
aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökök között ha fontos a jó fizetés akkor az info, mechatronikai , villamos, gépész szakok közül nézegetnék ( de főleg az első 3 közül). Az ilyen épìtő,epìtész, vegyész,környezet, agrár meg hasonló mérnök szakokkal sok esetben csak elég átlagosan lehet keresni sajnos. Egyebkent az emelt matek jó alap !
aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több a csaj a mérnöki szakokon , ez ne tartson vissza. Még gépész és villamosmernöki csajról is tudok nem is egyről , pedig nem csajos vonal volt az régen !
aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!