Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvonői szakra átlehet menni?

Óvonői szakra átlehet menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felvettek a csecsemő és kisgyermeknevelői levelező szakra, de lehet hogy mégis óvodapedagógusira mennék. Átlehet majd iratkozni valamikor? Vagy már egyáltalán nem lehetséges? Óvodapedagógusin van ugye alkalmassági is a felvételi során így nem tudom lehetséges-e vagy egyáltalán nem? Vagy el kell töltsek valamennyi időt a szakomon mielőtt átiratkoznék?

Előre is köszönöm



júl. 26. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Át lehet menni, mindig ha időben intézed, akkor a kövi félévtől át szoktak tudni venni, lehet, hogy vannak erre is határidők, hogy szakváltási kérelem leadására. Amúgy nem biztos, hogy félév közben nem lehet, nézzél utána saját sulidban.

Amúgy meglévő, teljesített tantárgyaiddal lehet átfedés, el tudod fogadtatni. Amúgy szerintem akár megcsinálhatod mindkét szakot is. Felvételi pontba lehet, hogy számít a meglévő diploma többletpontként, meg be tudhatják számítani a diplomád alapján, hogy "te ezt a tantárgyat már tudod, másik szakon már megcsináltad, mert ott van belőle a diplomád".

|

Ami tárgy meg nincs a másik szakon, de te megcsináltad, azt lehet, hogy elfogadják szabadon választottnak amúgy.

aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*sulid tanulmányi osztályának küldj emailt
aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
aug. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!