Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 éves vagyok, érdemes lehet...

23 éves vagyok, érdemes lehet állat orvosnak tanulni? Szakácsként dolgozom, de nem ez a szakmám. Nem jártam még egyetemre.

Figyelt kérdés
Újra kell érettségiznem stb. Komoly párkapcsolatok van és ugye ezt csak nappali tagozatban tanítják, ami nehezítő körülmény. Vagy még építőmérnök levelezőin. Melyik éri meg jobban ? 23L

júl. 24. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged ez komolyan érdekelne, akkor utánanéznél, és nem itt nyomatnád az oltári nagy baromságaidat.

Mi az, hogy államilag is van felvétel? Hova? Az állatorvosi egyetemre? Igen, a többség államis, mert az önköltséges több mint egy millió/félév.

Vagy a későbbi munkára értetted? Az meg nem tudom hogy kapcsolódik az utolsó válaszoló mondanivalójához.

Először tanuld meg értelmesen kifejezni magad, aztán pedig nézz utána önállóan annak ami érdekel, felnőtt ember vagy...

Ne másoktól várd hogy mindent a szádba rágjanak, és eldöntsék hogy te mit kezdj az életeddel.

júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ha az államin nem fejezed be a tanulmányaidat vissza kell fizetned a féléveidet. Egy félév az állatorvosin 1.450.000 ft.


Magyarán, hiába vagyok államin, ha harmadéven rájövök, hogy ezt nem bírom/ nem akarom, akkor 6*1.450.000 ft-ot kell fizetnem.

júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!