Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tokaj-Hegyalja Egyetem milyen?...

Tokaj-Hegyalja Egyetem milyen? Érdemes oda jelentkezni kisgyermeknevelő alapképzésre?

Figyelt kérdés
Oda 100% hogy meglennének a pontjaim.
júl. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Azzal, hogy az elmúlt években olyan alacsonyan voltak a ponthatárok, hogy lényegében egy színkettes érettségivel is felvettek bárkit... nekem nem lennének nagy elvárásaim.

Mivel ezzel a végzettséggel jellemzően nem a versenyszférában, hanem a közszférában helyezkedik el az ember, ahol nem az a kérdés, hogy hol és milyen eredménnyel végeztél, hanem az, hogy megvan-e a papír vagy nincs, valószínűleg nem ér olyan jellegű hátrány, mintha közgazdász vagy informatikus képzésről lenne szó, ettől függetlenül én biztos nem ezt választanám, ha szóba kerülhet bármi más is.

júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem többségében az érettségim hármasra, négyesre sikerült, de középszintű. Ha egy nyelvvizsgát így előtte letennék és sikerülne, akár a NYE-re is meglennének a pontjaim.
júl. 19. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Kisgyermeknevelő szakmában mindegy, hogy melyik egyetemen végzel. Szeresd a gyerekeket és tudjál velük bánni, ez a lényeg.
júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nekem többségében az érettségim hármasra, négyesre sikerült, de középszintű. Ha egy nyelvvizsgát így előtte letennék és sikerülne, akár a NYE-re is meglennének a pontjaim."

Válaszd a NYE-t, én is ott tanultam, és jó hely, jó a diákközösség, a hallgatói élet.

Ha igyekszel, a tanulmányi eredményed is jó lesz.

elhelyezkedési esély: küzdeni kell a tanulmányi osztályra való bejutáshoz, oda én is jelentkezem a hallgatói jogviszony végeztével, hogy dolgozhassak.

Lehetséges, hogy az első munkahelye: adminisztrátor, vagy irodavezető, vagy pizzafutár, vagy vendéglátós lesz, ha a végzettséggel kezdetben nem sikerült munkát és munkahelyet kapni, létesíteni.

júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Levelezőre mennék.
júl. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!