Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ugyanannyi pontom...

Szerintetek ugyanannyi pontom lesz?

Figyelt kérdés

Tavaly jelentkeztem egyetemre 320 pontom volt fel is vettek az adott helyre.(2023)


Viszont ebben az évben jelentkeztem egy másik egyetemre ahol teljesen ugyanarra a szakra adtam be a jelentkezést (kereskedelem és marketing) mint az előző helynél, azota semmi se változott ugyanazok a papírjaim vannak stb.


Szerintetek fölösleges izgulni ugyanannyi pontom lesz itt is vagy ez változhat és lehet nem éri el a ponthatárt?


Egyébként az 1. Hely ahova fel is vettek a BGE-KKK- kereskedelem és marketing szak volt.

Most amire jelentkeztem az a

Óbudai Keleti Károly Gazdasági kar- kereskedelem és marketing.



júl. 16. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem garantált, hogy ugyanannyi pontod lesz. A pontkalkulátort megnézted? Intézményi pontokat átolvastad?
júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet részedről nem változott semmi, a pontszámítási rendszer viszont teljesen átalakult idén. Nagy valószínűséggel nem ugyanannyi pontod lesz, de ennek nem 1 héttel a ponthatátok kihirdetése előtt kellene utánajárnod. Az imádkozáson kívül most már semmit se tudsz tenni..
júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!