Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tévedésből a középiskolai...

Tévedésből a középiskolai bizonyítvány helyett az érettségi bizonyítványt töltöttem fel. Elfogadják így a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem tanulmányi pont alapján szeretném számoltatni a pontomat, és így most a felvi 435 pontot ír ki, amivel teljesen meg vagyok elégedve. Kérdésem, hogy ettől függetlenül kötelező lett volna feltölteni? Nagyon fájó lenne, ha emiatt nem fogadnák el a jelentkezésemet.

júl. 15. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az érettségit már látják, és a számodra kedvezőbb pontszámítást alkalmazzák majd.
júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ettől nem lesz érvénytelen a jelentkezésed, csupán tanulmányi pontokat nem tudnak számolni. Szerencséd, hogy duplázással is elég pontod van.
júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
hova jelentkeztél?
júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen elfogadják, ne aggódj! A középiskolai bizit nem is kötelező feltölteni, az érettségit meg nem kell, mert központilag is megvan nekik. Minden okés lesz. Sok sikert!
júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugodtam. Egyébként a Debreceni Egyetem pénzügy számvitel szakjára jelentkeztem, tavaly a ponthatár 405 volt, reménykedek, hogy az új rendszerben elég lesz a pontom, hogy felvegyenek.
júl. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!