Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
Humán beállítottságú vagyok és mivel szeretem az idegen nyelveket, vmi ilyesmiben gondolkodok. Portugál szak után felvehetnék minorként japánt vagy fordítva úgy, h mindegyiket ott kezdeném az egyetemen? Úgy tom, h nem kell előzetes nyelvtudás egyikhez sem. A másik pedig, h portugál/japán mellett, ha angolt vennék fel? Nemtudom, h így másoddiplomaként mennyire szokták az angolt. Azt se tom, h a középszintű érettségi az jó-e? mert az elvileg meglesz. bocs a sok kérdésért, de ebben a témában kissé tudtlan vagyok. Köszi annak, aki válaszol.
2010. okt. 31. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
bölcsész szak? tényleg azért szeretnél egyetemre menni hogy nyelveket tanulj ráadásul az állam pénzén? sose értettem ezeket az embereket... de azért próbálok pár ötletet adni neked. A japánt felejtsd el, ha hasznosítani is akarnád a tudásod, mert a japánok utálják a japánul beszélő külföldieket. A portugál nem rossz, de én azt javaslom, hogy menj szlavisztikára. Annak talán van értelme...
2010. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.
2010. nov. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!