Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak? Mi a legjobb?

Mit csinaljak? Mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Kicsit rosszul döntöttem, és turizmus vendéglátásra jöttem, ez volt az 1.évem.

Igazából nem biztos, hogy itt szeretnék maradni. Ezért is néztem ki magamnak a nemzetközi gazdálkodást.

2 opció van.

Vagy maradok itt, és elvégzek egy mestert nemzetközi gazdálkodáson, vagy átmegyek oda, és ugyanúgy azt a mestert végzem el.

Viszont ha átmegyek, akkor lehet nem vesznek át koliba, és évet is bukhatok. Megérné így is?

Vagy elég a mester?



júl. 11. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem végezd el... utána, ha van elég kraft benned, akkor menj nemz.gazd-ra.
júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ez az alapdipla a nemzetközi gazdálkodás mesterrel is elég ahoz, hogy egy multicég alkalmazzon, és lépkedhessek felfelé?
júl. 11. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a diploma a lényeg, hanem a kompetenciáid... Jobb helyeken úgyis tesztelik a tudásod, szóval "mindegy", mi a papír
júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak kicsit tartok tőle, hogy mivan ha a mester nem elég képesítés.

Vagy az is teljesen elég önmagában?

júl. 11. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alig van egymasraepules a GTK-s szakokon, ne viccelj. Igy ha atjelentkezel siman be tudod fejezni a kepzest 3.5 ev alatt. Mesterben meg ne gondolkodj ilyen himi humi szakoknal, semmit nem ad hozza a munkaeropiaci ertekedhez. Helyette minel hamarabb menj el gyakornokoskodni valahova, ami kicsit is kapcsolodik a szakhoz.
júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!