Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus-vendéglátás diplomát...

Turizmus-vendéglátás diplomát milyenre értékelitek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat stresszelek ezen, hogy hol tudok majd elhelyezkedni, stb.

Tudom, hogy lehet ezen a területen is egész jó pénzeket keresni, meg ad közgazdász diplomát is, illetve én magamat egy értelmes embernek gondolom.

Mégis aggódom, mert annyit megkapom, hogy büfészak, tudom egy mérnök vagy orvos hasznosabb, könnyebben talál munkát is, de engem azok nem érdekelnek. És igazából az emberek véleménye lehúzza a kedvem.

Tényleg ennyire sz*r a helyzet?



júl. 7. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ragaszkodsz a turisztikai ágazathoz, nem egy rossz végzettség.

Egyrészt megadja azokat a gazdasági alapokat, amire egy munkahelyen már lehet építeni, nem nulláról kell a betanításodat kezdeni. Másrészt ehhez a diplomához két szaknyelvi nyelvvizsga kell, ha ez nem csak papír, hanem aktív nyelvtudás, az is piacképes. A fenti kettővel együtt pedig tárt karokkal várnak a legtöbb multinál.

Az más kérdés, hogy ha elengeded a turisztikai ágazatot, akkor viszont minden szempontból jobban jársz egy nemzetközi gazdálkodással.

júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!