Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megérné egy 10-12...

Szerintetek megérné egy 10-12 hónapos villanyszerelő tanfolyamot elvégezni, pusztán azzal a céllal, hogy a saját lakásomban az összes kábelt utána kicserélhessem, és ami rossz helyen van lámpa/konnektor, kedvemre átalakítgassam?

Figyelt kérdés

Tehát nem terveznék dolgozni ebben a szakmában, csak magamnak vagy esetleg egy-egy rokonnak / ismerősnék csinálnék dolgokat utána.


A tanfolyam ára (~ 550-600 ezer) valószínűleg azonos nagyságrendbe esne egy szaki munkadíjával, ha a panellakás vezetékeit akarnám áthúzatni.



júl. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
A fürdőszobámban a 3 méter vezetéket ( vésés, bekötés, stb., a 4 konnektort, a két falikart, a villanybojlert közel 500.000,-Ft-ért szerelték be és fel. + anyag.
júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

1#-es vagyok.

Nem beszélve arról, hogy mellékállásban , itt-ott munkát vállalva vissza is nyered a tanfolyam díját.

Jó, tisztességes szerelőre mindig van kereslet.

júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

1.


Jól leszedtek 😂😂😂

júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
nem érdemes, csak pénzkidobás
júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mérnök vagyok, nem elektronikai területen. Azonban engem is érdekel ez a tanfolyam úgy, hogy dolgozni nem tervezek benne. Pusztán engem érdekel, hogy mondjuk körülöttem a ház meg egyéb berendezések miért és hogyan is vannak szerelve. Lassan mindenhez áram kell, nem hátrány ehhez érteni.
júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

1, mond légyszi, hogy hívtál legalább 2-3 másik embert is, és nem a kisokosból vagy egy szórólapból szedted össze ennek az embernek az elérhetőségét.


Reálisan 150k MAXIMUM, és még úgy is nagyon jól jár a fószer

júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!