Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem kiberbiztonsági...

Óbudai Egyetem kiberbiztonsági mérnöki szakról van hasznos információja valakinek? (Tavaly indult először nappalin, de idéntől már lehetett levelezőn is jelentkezni.)

Figyelt kérdés
Szeretnék oda jelentkezni pótfelvételin, mivel nagyon érdekel ez a pálya. Esetleg valaki már ott is tanul és válaszolna pár érdeklődő kérdésre...

#Óbudai Egyetem #kiber #Bánki Donát #kiberbiztonsági mérnöki
júl. 3. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Főleg a hálózatok és a hálózatbiztonság a törzsanyag (nagyjából CCNA, CCNP) amúgy szerintem egész jó, gyakorlatorientált és nem pusztulsz bele a tananyagba szóval ha tényleg érdekel a téma akkor alapozásnak tökéletes, otthon pedig még tudod turbózni a tudásodat (linux, pentest stb...). Egyébként én mérnökinfó BSc és MSc végeztem amikor még nem volt külön kiberbiztonsági szak csak egy specializáció mérnökinfón belül. Az ismerősöm viszont oda jár jelenleg és meg van vele elégedve.
júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!