Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megalapozottan szorongok a...

Megalapozottan szorongok a BGE kereskedelem és marketing szaktól vagy bírnám, ha elkezdeném?

Figyelt kérdés
Félek munka mellett belevágni. Van időm a munkahelyemen is tanulni az igaz. De akkor is elég durva munka mellett. A baj az, hogy nagyon unom a közigazgatást már és az itteni embereket. Nagyon sok az idős, kevés a fiatal és nem érzem jól magam. Úgy érzem ez jó lehetőség lenne, de folyton bizonytalan vagyok. Félek az angol nyelvi követelményektől is, mert nem vagyok jó angolból, hiába van nyelvvizsgám. Hónapok óta mondjuk fejlesztem az angol tudásom azzal, hogy emelt szintű angol érettségi feladatokat oldok meg, fordítom le. Néha jobb, de nem megy túl jól. Attól félek viszont, hogyha közigazgatásban maradok, akkor nagyon kiégek, mert nagyon unalmas. És a fizetés is kevés.

júl. 3. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy a közigazgatás szervező szak is kicsinált idegileg, pedig azt nappalin végeztem, nem tudom, hogy akkor levelezőn mennyire bírnám az egyetemet. Bár közig szervező szakon nagyon sok tárgy volt, úgy látom, hogy a ker marketingen nincs sok.
júl. 3. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy derül ki, ha elkezded és nem adod fel egy hónap múlva.
júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha már hónapokkal ezen tervem előtt folyton bizonytalankodok, hogy csináljam-e, meg minek stb., akkor ez lenne folyton egyetemen is. Mindig otthagyom-nem hagyom ott bizonytalankodás lenne.
júl. 3. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy jó a semmin szorongatni és sajnálni magad, vagy legalább megpróbálsz előrébb lépni az életben.

Mindegy mit írunk, neked jó ez így, ha rossz lenne tennél ellene. Semmi nincs ingyen, nyilván nem fog semmi az öléledbe hullani.

júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
A puding próbája az evés.
júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bizonyos szempontból ez is jó, ami most van. Kényelmes munkahely, sok szabadidő. Nem tudom, hogy tényleg mennyire fontos nekem az hogy jól keressek.
júl. 3. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elkezdéshez is a szomszédba kell menni motivációért akkor bele se vágj. Jó neked az a langyos fos amiben most vagy, ennyi.
júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel jobban kipihentem magam és ma meg úgy döntöttem, hogy belevágok, úgy, hogy tegnap délután véglegesen eldöntöttem, hogy nem vágok bele és meg is nyugodtam, fellélegeztem a szabadságtól. Ez mennyire normális?
júl. 4. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy az.
júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!