Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kevés hetero férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés hetero férfit láttam az orvosi egyetemeken. Ti hogy ismerkedtek velük?

Figyelt kérdés
Sokan kettős életet élnek és jól leplezik, hogy melegek

tegnapelőtt 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyiket végig jártad? Ilyen baromságot nem olvastam rég.
tegnapelőtt 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most igyekeztem azok álmát összetörni ezzel a kérdéssel akik orvos feleségnek készülnek
tegnapelőtt 14:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg diploma osztót neztem végig, illetve randiztam is velük, nem jártam az egyetemeket ki
tegnapelőtt 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval Te ilyen gold digger vagy, aki néhányszor felsült?
tegnapelőtt 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aha
tegnapelőtt 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van annyi egzisztenciám, hogy gold digger ribikkel szóba sem állok (az IQ szint egy remek szűrő erre), attól hogy nem jössz be még nem vagyok meleg sorry.
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Na igen, azert orvosin mar - ki kell abranditsalak kerdezo -, nem csak a szimpla testi kinezet es a fizikai osztonok szamitanak, mint feletek. :)) Raadasul nagyon taszito, ha valakirol tudom, azert nyomul ram, mert tudja, hogy orvosis vagyok... az is kb vicckategoria volt, amikor egy picha elkezdett szemezgetni velem, miutan meghallotta, hogy egyik szulomnek milyen jo kis kulfoldi allasa van... 🤐
tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy golddigger miért vadászik az orvosin?

Ma már jobban keresnek az orvosok, de még így is töredékét, mint a bankárok.

tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as azért, mert a fétisnek is köze van hozzá. Egy bankár nem érdekel
tegnapelőtt 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:
XDDD Hát jobb is, mint kifogni egy psychopata bankárt mi? :)
tegnapelőtt 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!