Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi mesterképzés jelentkezés?

Felvi mesterképzés jelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Februárban jelentkeztem az általános felvételi eljárás során mesterképzésre. Júniusban ahogy kell időben záróvizsgáztam. A felvi.hu rendszerében viszont még mindig nem jelent meg a diplomám, pedig úgy tudom, hogy azt majd az egyetemnek kell a FIR-be feltölteni és onnan lesznek majd meg az adatok. A határidő viszont vészesen közeleg...

Jól tudom ezt az információt, vagy pedig magamnak kell feltenni?



tegnapelőtt 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Pláne, ha idén lett meg a diplomád, nem kell feltöltened, de még ha 5-10 éve szerezted, akkor is automatikusan látni fogja. Csak türelem....
tegnap 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látni fogja a rendszer automatikusan, másrészt viszont semmi baj nem történhet abból, ha te magad is feltöltöd. Az nem hiba, csak felesleges.
tegnap 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl. kértem oklevél-igazolást, mivel az oklevélátadó 07. 22, így scennelve nem tudom feltölteni.
tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!