Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a menete a levelező érettsé...

Mi a menete a levelező érettséginek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 19 évesen elkezdtem az érettségit esti tagozaton, viszont magánéleti problémák miatt nem tudtam befejezni. Most szeretném megcsinálni viszont a munkarendem miatt az esti tagozat miatt nem jöhet szóba, napi 12 órát dolgozom, folyamatos műszakban, így kB az órák felére tudnék bejárni vagy még kevesebbre, aminek nem látom értelmét. Ezért levelezőn szeretném megcsinálni, jelenleg Győrben lakom, de az itteni gimnáziumok weboldalán nem találtam levelező képzésre lehetőséget. Budapesten találtam egy iskolát ahol van rá lehetőség, igaz hogy fizetős, de ez mindegy, mindenképp meg akarom csinálni. A kérdésem az lenne hogy a munkarendem mellett van e értelme a levelezős képzésnek vagy ott is be kell járni pár hetente? A levelező képzés pontos menete érdekelne.

tegnapelőtt 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgök: ha találtál ilyen iskolát, akkor mért nem annak a honlapján nézed meg, vagy tőlük kérdezed meg?
tegnapelőtt 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!