Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A ponthatár a BME fizikus-mérn...

A ponthatár a BME fizikus-mérnöki szak pótfelvételijén a tavalyi évhez képest mennyire nőhet?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán lesz. Persze kicsit hülye kérdés, de a lényeg az, hogy jelenleg vidéken vagyok egyetemen, ma volt az utolsó vizsgám, és eredetileg kérvénnyel akartam volna átkerülni, viszont sajnos kis híján nincs meg az átlagom (a terv az volt, hogy meglesz :D ), így csak az újrafelvételizés maradt. Viszont az új rendszerben sokkal kevesebb pontom van, a régiben 454 volt, most meg 421, tavaly a szak 410 volt, ezért eléggé fosok.

jún. 25. 23:24
 1/2 MBbpg ***** válasza:

Nem tudom mennyit változhat vajon, de annyit tudok, hogy tavaly mindenki befért az államira (és vagyunk kb 65-70-en)

Hogy az új rendszer miatt emelkedik-e a ponthatár, arról sejtelmem sincs sajna.

jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ!
jún. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!