Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék felnőttként szakmát...

Hol tudnék felnőttként szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy mikor betöltöttem a 18-at akkor otthagytam a sulit mert szegények voltunk nagyon és dolgozni álltam egy gyárba. Hát nem valami sokat keresek de legalább van valamennyi pénzünk. Nevelőapámnak annyi betegsége van hogy sehova nem veszik fel anyám pedig itthagyott minket. A probléma hogy nem elég már az a pénz amit keresek a mostani árakhoz. Szeretnék megtanulni egy szakmát de nincs rá elég pénzem. Próbáltam kölcsönt is felvenni de nem adták meg. Ha valaki tudja ilyenkor mit lehet tenni kérem árulja el.(Azért hagytam ott a sulit mert nem húztuk volna ki abból a pénzből amivel rendelkeztünk míg leteszem a szakmát)

jún. 22. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak intézmények ahol lehet szakmát szerezni "esti" tagozaton, ami abból áll, hogy heti 2 nap van az oktatás. Mivel nincs okj végzettséged ezért ingyen le tudod tenni a szakmát is. Csak hogy hol van hozzád legközelebb ilyen intézmény azt nem tudom, mert azt se tudom hol vagy. Valamint ugye ha nem a környékünkön akkor arrafele azt se tudnám megmondani, hogy milyen szakképző intézmények vannak, ahol van felnőtt oktatás.
jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megoldást nem tudom , de annyit azért irnék, hogy helyesen érzed a helyzetet. Egy szakmaval joval komolyabban vesznek mint egy sima betanitott munkást. És persze joval jobb berek is elerhetoek lehetnek. Szoval hajrá, keresd a megoldást.
jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!