Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudtam jelentkezni vizsga...

Nem tudtam jelentkezni vizsga időszakon belül első vizsgára , és már csak utolsó vizsga hét van , tudok igyis vizsgázni ? Vagy Ilyenkor mi történik ?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elmenni mert külföldön voltam és Már csak július elején lehet de az utolsó vizsga hét , és azt olvastam hogy utolsó vizsga héten nem lehet első vizsgát tenni , de valahogy nem lehet ezt megoldani ? Mert nem szeretnek emiatt egy fel évet halasztani . Nem történt már ilyen valkivel ?

jún. 20. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na de megpróbáltad felvenni neptunban azt az alkalmat? Ha engedi, akkor lehet.
jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem engedi mert azt írja első vizsgát nem lehet utolsó vizsga héten tenni , de esetleg Nm lehet valahogy megkérni nem tudod ?
jún. 20. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérdezd meg a TO-t. (Gondolom, a tvsz-t már elolvastad.)
jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az micsoda ?
jún. 20. 20:09
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Voltál már a tárgyból vizsgázni ?
jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezen a fel even meg nem voltam vizsgázni hanem csak múlt fel evbe
jún. 20. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tvsz- Tanulmányi- és Vizsgaszabályzat.
jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor írni kell tanárnak/annak aki bővítheti az alkalmakat a Neptunban. Biztosítaniuk kell, hogy legalább az UV előtt egyszer el tudj menni egy időszakon belül. UV-re bukás/jegy nélkül nem tudsz menni, max az az opció van még, hogy írsz a tanárnak, hogy buktasson meg, hogy fel tudd venni az UV-t, de szerintem ez nettó baromság, bár sokan csinálják. Én inkább írnék neki, hogy bővítsen az alkalmakon, mert egyikre sem fértél fel.
jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De Már nincs több idopont a Július elején kívül

Az utolsó vizsga héten kívül

Már ebbe a hónapba nincs lehetőség

jún. 20. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Leírtam, akkor az az opció van, hogy írsz, buktasson meg..
jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!