Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, jogra ez elég...

Mit gondoltok, jogra ez elég lehet idén?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, senki sem jós, én sem jövőbelátást kérek, csak saját véleményt.


Idén érettségizem és jogra szeretnék menni, Eltét, Pázmányt és Debrecent jelöltem meg.

2 emeltem lesz, angol már megvan, az 90% lett, töri folyamatban, írásbeli 87%, de szóbelivel tervezem felhúzni kb 90%ra.

A közepek fogjuk rá, hogy jók, magyar 88 lett, de azt szóbelivel simán felhúzom még, német előrehozott 97, matek lett gyengébb, az csak 76.

Így számolok 468-470 pontot.


Őszintén, Eltéről már letettem, tavaly 477 volt a ponthatár, nem hinném hogy ennyit esni fog. Azonban a Pázmány még esélyes, az "csak" 467 volt tavaly, de ugye nagyon határeset...

Debrecenbe fix elég lesz, de meg mondom őszintén, oda nem szívesen megyek.

Szerintetek idén lehet esély arra, hogy nem növekszenek ezek a ponthatárok az új rendszerre való tekintettel?



jún. 10. 15:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%
Akinek hasznos, az használja.:) Nyilván ez csak egy bizonyos rétegnek jó. A ponthatárokat meg soha sehol sem lehet tudni, ha tudnánk sokkal egyszerűbb lenne sakkozni vele:)
jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!