Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezek nagyon rossz...

Szerintetek ezek nagyon rossz érettségi és tanulmányi eredmények?El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Jogra szeretnék menni, de sajnos nem túl fényesek az eredményeim.Az érettségiket sajnos betegen írtam meg, begyógyszerezve, így nem tudtam igazán tisztán gondolkodni. Jelöltem más egyetemeket is, de jogász szeretnék lenni, ezért nem szeretnék értékes féléveket pazarolni más iskolában. Ezek az érettségi eredmények:

Matek közép: 60% (4)

Magyar közép: 82% (5)

Földrajz közép:78%(4)

Angol emelt: 60% (5)

Történelem emelt:60% (5)


Ezek pedig a 11. és 12. év végi eredményeim, amiket viszek :


Irodalom: 5,5

Nyelvtan: 4,5

Matek:3,4

Angol:4,5

Földrajz:4,5

Történelem:5,5


Ezeket az eredményeket látva mit tanácsoltok, mitévő legyek? Szóbelivel talán van esélyem? Köszönöm szépen előre is a segítséget!



jún. 6. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
9. Jelenleg dolgozom, amúgy a járműmérnöki a célom. Éles váltás, kicsit vicces is sokak szerint egy kettes matek érettségi után, de javítani bármikor lehet, aztán meglátom. Egy biztos, a járművek érdekelnek.
jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
10-esnek.***
jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Wow, hát sok sikert neked!
jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%
A matek közép elég gyatra, még így is, hogy meglett a 4-es, de a többi nem rossz, tekintve, hogy van köztük emelt is.
jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!