Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezek nagyon rossz...

Szerintetek ezek nagyon rossz érettségi és tanulmányi eredmények?El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Jogra szeretnék menni, de sajnos nem túl fényesek az eredményeim.Az érettségiket sajnos betegen írtam meg, begyógyszerezve, így nem tudtam igazán tisztán gondolkodni. Jelöltem más egyetemeket is, de jogász szeretnék lenni, ezért nem szeretnék értékes féléveket pazarolni más iskolában. Ezek az érettségi eredmények:

Matek közép: 60% (4)

Magyar közép: 82% (5)

Földrajz közép:78%(4)

Angol emelt: 60% (5)

Történelem emelt:60% (5)


Ezek pedig a 11. és 12. év végi eredményeim, amiket viszek :


Irodalom: 5,5

Nyelvtan: 4,5

Matek:3,4

Angol:4,5

Földrajz:4,5

Történelem:5,5


Ezeket az eredményeket látva mit tanácsoltok, mitévő legyek? Szóbelivel talán van esélyem? Köszönöm szépen előre is a segítséget!



jún. 6. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme ez alapján számolni, várd meg a szóbelit, mert azzal még sokat javíthatsz.

Mikor mész emelt szóbelizni?

És melyik jogi karra jelentkeztél?

Mert az sem mindegy.

jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És államira vagy önköltségesre?
jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pécsi jog. Államit és önköltségeset is jelöltem.
jún. 6. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Oda simán elég lesz. Minimumponthatár szokott körül szokott mozogni az önköltséges, az államira viszont lehet nem lesz elég.
jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Önköltségesen majdnem mindenhol bent vagy, államin meg szinte sehol. Szóval ne aggódj
jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Mi a **** nekem mindenből elég volt a kettes oszt jovan 🤣 + matek, angol felvoltam mentve 😁
jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Figyu, legfeljebb az egyik felvételi tárgyat októberben, vagy jövőre megpróbálod. Nem gáz 1 évet kihagyni, sőt. Egyébként én örültem volna anno, ha ilyen eredményt hozok össze. Full kettes lett, csupán a föci emeltem lett 63%, plusz egy töri közép 80%-al. A többi mind 40% alatt volt.
jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
#7 te hova mentél végül?
jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
8. Föci-töri tanárira. De otthagytam 2 év után, még tavaly.
jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
És utána mit tanultál?
jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!