Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gyakran kell bejárni...

Milyen gyakran kell bejárni egyetemre levelezőin?

Figyelt kérdés
Debrecen-GTK, Pénzügy-számvitel. Erre a szakra jelentkeztem, levelezőin szeretném elvégezni (legalábbis az első félévet), viszont nem tudom, hogy milyen gyakran kell bejárni. Valaki tudna nekem ebben segíteni, mert nem találom sehol.

jún. 4. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk másik egyetemen 2 hetente egy hétvége
jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
BGE-n, Corvinuson péntek du. és szombaton. Majdnem mindegyiken.
jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén más egyetem, de péntek-szombat általában két hetente (nekem a szabadon válaszhatók miatt volt, hogy egy hónapba minden héten mennem kellett)
jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Én 3 egyetemre jártam már levelezőn és egyikre se kellett bejárni. Oktatás pénteken vagy péntek/szombat van. Lehet félévente van 1-2 szeminárium, ahol nézik a jelenlétet, de kb ennyi. Az órák 90%-a előadás, amin nem kötelező a jelenlét.
jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!