Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szegedi Egyetem Fogorvosi...

A Szegedi Egyetem Fogorvosi (SZTE-FOK) karáról szeretnék átjelentkezni a SOTE (SE-FOK)fogorvosi karára, vagy a Debreceni Egyetem Fogorvosi (DE-FOK) Karára, mekkora az esély erre? Hogyan kell ezt intézni?

Figyelt kérdés
Jó átlaggal rendelkezem, akinek ez sikerült vagy van benne tapasztalata, kérem segítsen nekem. Előre is köszönöm.

jún. 2. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemnél érdeklődj utána, ők döntenek.
jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem a kérdéshez kapcsolódik, illetve ha tolakodó, nem muszáj rá válaszolni, de miért mész el? Pont SZTE-FOK-ot fontolgatnék jövőre.
jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ÁOK-ról tőlünk csomóan átmentek. Én konkrétan nem is ismerek olyat, akinek nem sikerült volna átmenni, pedig nem mindegyiküknek volt jó átlaga. Annyi, hogy első évben nem lehet, csak 2., 3., és 4. év után, illetve nálatok gondolom 4. év után már nem.

Szerintem FOK-on is kb. 100% esélyed van arra, hogy átvegyenek, nem hinném, hogy más lenne.

jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Miért kellett lepontozni az érdeklődésemet? 😭
jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a dékáni hivatalban kell megérdeklődni, ők tudnak bővebb tájékoztatást adni.



"Nem a kérdéshez kapcsolódik, illetve ha tolakodó, nem muszáj rá válaszolni, de miért mész el? Pont SZTE-FOK-ot fontolgatnék jövőre."



Én nem pontoztalak le, most látom a kérdést.

Röviden: ne menj az SZTE-FOK-ra ha jót akarsz magadnak és nem akarsz kicseszni magaddal. A létező összes rossz tulajdonságot leírhatnám most, hogy miért nem jó. Nekem mindenemet elvették. Az elvesztegetett reménytelenül telt éveimet már soha nem kaphatom vissza. Majdnem egy évbe telt, mire újra elkezdtem hinni magamban, mert romokban volt az önbizalmam. Az egész tanári kar kuka, a tanulmányi osztályon is ordítanak a telefonba, ha kértél volna valamit normálisan. Ha szereted, hogy egy utolsó büdös szarként vagy kezelve, akkor ajánlom!

Egyébként soha többet nem vagyok hajlandó betenni oda a lábam míg élek!


Ui.: Érdemes a keresőbe beírni, hogy szte fok, olvashatsz "pikáns" történeteket.

jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, 5. hozzászólónak írtam privát üzenetet, ha nem gond. Én sem pontoztam le, valószínű a rendszer adminisztrátor, mert nem ide tartozó volt a kérdés.
jún. 16. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szte-fok-os voltam, tényleg ne menj oda kedves 2. válaszoló. Debreceni fogorvosin voltak ismerőseim, illetve oda ment át 2 evfolyamtársam, azt szerette az is, aki átment es az is, aki ott kezdte. Igaz, ennek kb. 5-10 éve.
júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én a tanulmányi osztályos ordibalast nem tapasztaltam, inkább a ketszinuseget. A szemedben bájolognak, a hatad mögött meg kibeszélnek és ocsarolnak...
júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!