Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jó módszer van ennyi...

Milyen jó módszer van ennyi tétel megtanulására ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Jogból fogok hétfőn szóbelizni, beugró lesz.

A tételek elég nehezek (BTK, PTK)...nem jogra járok de elég komolyan veszik ezt a tárgyat.

Sajnos eléggé el vagyok maradva a tételekkel, a felét sem tudom és hétfő reggel 8kor ott startolok a terem előtt....

Azt veszem észre hogy mára elöntött a pánik és emiatt nem tudok tanulni. 15 tételem van még vissza...mindegyiket meg kellene tanulnom hétfő reggelre. Nincs kifogásom, sok volt az egyéb tanulnivaló, program, munka, és emiatt nem tudtam több időt erre szánni.

Most azonban már sürget az idő, midne félretettem a hétvégére hogy tanulni tudjak, de a pánik teljesen elöntött és csak szorongok itt egymagamban a tételek felett.

Tudna valaki bármilyen jó tippet adni, hogy ezt a 15 tételt hogyan tudnám hétfőig bevágni legalább egy kettesre? Illetve bár i megnyugtatást szívesen veszek.

22L



ápr. 20. 11:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám azt a módszert,hogy mind a 15öt kiírom külön lapra lerövidítve a saját szavaimmal, csak nem tudom van e arra elég időm. A tételek változóak, van ami 3, de van ami 8 oldalas.
ápr. 20. 11:03
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ezért szokott egy normális ember egész szemeszter alatt tanulni, akkor nem egy hétvégén kellene megtanulnia az anyagot. Ennyi idö alatt lehetetlen
ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra jársz?
ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gazdasági
ápr. 20. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott nem lehet olyan durva a vizsga
ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos rájöttem, hogy ez így nem fog menni ennyi idő alatt. Az a pár amit megtanultam jól megy, a többi több mint felét csak elolvastam 3x, ma is elolvasom 3-4x és megragad ami megragad, hátha sikerül, elvileg azt mondták tegnap, hogy nem annyira szigorúak és kérdeznek is, rávezetnek.

Tanultam a dologból, nekem nem megy az utolsó percben tanulás.

ápr. 21. 07:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a jó ha csak a kulcsszavakat írod ki és rövidebb jegyzetek írsz és már írás közben is tanulod a tételeket én egyetemen így tudtam mindig tanulni.
ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy ment a vizsga?
ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épphogy átmentem, de meglett!
ápr. 25. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 🙂
ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!