Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jól érzem, hogy szinte nincs...

Jól érzem, hogy szinte nincs is olyan szak amivel tuti az elhelyezkedés?

Figyelt kérdés
Próbálom kitalálni mit kezdjek magammal. Orvosi, jog és mérnök szakok kiesnek. A többire meg mindenki azt mondja h lutri h el lehet-e vele helyezkedni. Szerintem ha valaki szereti amit tanul és rendesen csinálja és nagyon akar, keresi a lehetőségeket akkor a legtöbb szakkal azért lehet munkát kapni, nem?
2010. okt. 27. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs magát a kérdést rosszul fogalmaztam meg. gy értettem h önmagában a a szak nem elég az elhelyezkedéshez, nagyban függ attól aki csinálja h milyenek az esélyei.
2010. okt. 27. 13:56
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Igen, így van, igazad van, ezt a választ vártad? :D
2010. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha egyetértenek az emberrel az mindig jól esik:)

Viccet félretéve nem azt vártam, h mindenki bólogasson és érezhessem h milyen okos vagyok:) Csak kíváncsi voltam, h én látom túl optimistán a dolgokat. Vagy van vmi ráció abban ahogy gondolkodom.

2010. okt. 27. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, ez eléggé bonyolult. A legtöbb helyen gyakorlott embereket várnak így friss diplomásként nehéz lesz a helyzet majd. A tanulmányi évek alatt próbálj minél több szakmai gyakorlatot szerezni bárhova is fogsz járni. Nyelvek sem ártanak, nem kifejezetten azért mert kell a diplomához. Az sem mindegy, hogy a fővárosban vagy vidéken keresel majd munkát. Mindenképpen szeretned is kell amit csinálsz, mert azért jó pár évet abban a környezetben kell eltöltened. Természetesen a kapcsolatok a legfontosabbak, mert 6 általánossal is lehet egy jól menő vállalkozásod, ha benyomnak ismerősök, vagy 3 diplomával is lehetsz munka nélküli, ha épp peches vagy. Persze ez csak a két szélső véglet, és nem ez a többség.
2010. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!