Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg ilyen rossz az AMI?

Tényleg ilyen rossz az AMI?

Figyelt kérdés
Gyermekem formatervezőként szeretne továbbtanulni, és az AMI-t választotta (Nyugat-Magyarországi Egyetem-művészeti kar). Viszont két ismerősömnek is ott végzett a gyereke, és nagyon rosszakat mondtak erről a szakról...
2010. okt. 26. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na "szerencséd" van, én oda jártam, nem arra a szakra, hanem a mááásikra...és hát mit mondjak, eleve a diákok fele túlmagasztalt tehetségtelen lúzer volt, a tanárok nagy része-TISZTELET A KIVÉTELNEK!Mintázás-óránk az nagyon jó volt!-szóval a tanárok nagy része "iparról" kirugdosott diktátort játszott...Nem akarok itt neveket írni, de komolyan megérdemelnék.
2010. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Erdőmérnöki karon vagyok, Sopronban és csak annyit kérnék, ne engedd a fiadnak/lányodnak, hogy oda menjen:D

Köszi!

2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!