Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HELP Rossz a sorrendem, most...

HELP Rossz a sorrendem, most mi van?

Figyelt kérdés

3 fősulit jelöltem meg


első helyre tettem azt ami a legközelebb van


és harmadikra azt ahova menni akarok.


A pontom elegendő mindenhova így felvesznek oda amit a 3.nak jelöltem?


2011. júl. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel már nincs mit tenni.
2011. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ez tleg most jutott csak eszedbe? :O Most már semmit nem tudsz tenni, juli elejéig lehetett volna változtatnod. Ma mondák meg a ponthatárokat.
2011. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda vesznek fel, ahová eléred a ponthatárt. Például, ha az első helyen 400 pont lesz a határ és neked 420 van, akkor oda kerülsz be, mivel azt jelölted be elsőnek. Hiába éred el a második és harmadik helyen a pontot, automatikusan az elsőre kerülsz be, ezért fontos a sorrend megválasztása is. Persze, ha nem éri el a szak az adott irányszámot, akkor ugye az nem indul. De olyankor nem tudom, hogy felvételt nyersz-e a második helyre..
2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nincs lehetőség átjelentkezni?
2011. júl. 21. 17:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Lövésem sem volt mikor jelentkeztem, hogy a felvételi rangsor ilyen fontos ezért első helyre tettem a KRF et és harmadikra a BGF et.


De most jöttem csak rá, hogy a BGF lenne a jó választás az oktatás minősége miatt :(

2011. júl. 21. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam róla, tehát elvileg megoldható az átjelentkezés, de iskolafüggő :) BGF honlapján biztos van erről több információ, vagy írj nekik, hívd fel őket :) Valahogy biztos megoldható, ne aggódj!

2011. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

MEGALOL

ASD:ASDDAS:DA:D

Íme, itt a bizonyíték, hogy nem vagy való a felsőoktatásba.

2011. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!