Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán beállítottságúként...

Humán beállítottságúként milyen pályát lehet választani?

Figyelt kérdés

Elsősorban ami lenni szeretnék és szerintem össze is fog jönni ( bizonyos okok miatt most nem írom le mi) abszolút reál, de ez nem okoz problémát. Ha az nem jönne össze, mi lehetnék még történelemmel, magyarral, jó nyelvismerettel?

Nem leszek jogász semmi pénzért.



jan. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ilyen nincs, hogy humán meg reál beállítottságú, de ha máshogy gondolod, magyarázd el. Szerintem a boldogulás alapja, hogy az ember nem címkékkel nyugtatja magát, hanem nyitott marad.


Az, hogy milyen tantárgyak érdekeltek gimnáziumban, majdhogynem irreleváns. A karrier során más dolgok kerülnek előtérbe.

jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanár, történész, HR, logopédus stb
jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
15 évig hittem, hogy humán beállítottságú vagyok. S pont az egyetemen derült ki, hogy nagyon nem. Mérnök lettem végül.
jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!