Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az összes Erasmusos diák...

Az összes Erasmusos diák megteheti, hogy külföldön több hónapra fenntartson egy albérletet?

Figyelt kérdés
Kb mennyi pénz kell erre?
2023. dec. 22. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Országtól függ, mivel mások az albérletárak. Nekem az Erasmusos pénz olyan 3 hónapra volt elég albérletre. (5 hónapból.)
2023. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzt adnak? Ha nem indiszkrét.
2023. dec. 22. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
1. vagyok. Ha jöl emlékszem 400-at kaptam Spanyolországban és 500-at Olaszországban. Viszont Spanyolországban 250-ért találtam szobát, míg Olaszországban 390-et fizettem.
2023. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
?????????????????????????? Esküszöm, hogy volt ide kiírva egy válaszom!!!! Hová tűnt el és miért?????? A saját menüm szerint is válaszoltam már erre. Ez valami bug az oldalon?
2023. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem több erasmusos ismim diákhitelből fizette.
2023. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

megteheti? hát nem azért, de muszáj:D konkrétan sem én, sem más ismerőseim nem találtak kollégiumot. nyugat-európai fővárosokról beszélünk.

nálunk 600 euró/hónap az ösztöndíj, ha nyugat-európai országba mész, más országokban még ennyi sem. Általában jóval efölött vannak a szállások. Én éppen találtam 750-800 euróért. És igen, én is ismerek olyat, aki diákhitelből fizette. Bár ha van félretett pénzed diákmunkából, akkor nem javaslom a diákhitelt.

jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!