Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszti képzésre biológia...

Mentőtiszti képzésre biológia nélkül is van esélyem? Vagy inkább a biológiából érettségizetekket válogatják be?

Figyelt kérdés
Mert nekem nincs biológiából érettségim, ennek ellenére a pontszámom megvan a mentőtiszti képzésre.
2010. okt. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy megvan-e a pontszámod, mivel kötelező felvételi tantárgy a biológia, mint minden egészségügyi képzésben.
2010. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én úgy olvastam hogy nem kötelező

[link]

2010. okt. 20. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel semmi mást nem néznek, csak a pontokat, ezért ugyanannyi esélyed van, mint annak, aki bioszból érettségizett.
2010. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Másból megvan az érettségid?

Egyébként tapasztalatból mondom, hogyha nem vagy jó bioszból akkor igen csúnyán el fogsz vérezni. Ezen a szakon minden a bioszra épül.

2010. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Attól, hogy vmiből nincs érettségije, még nem azt jelenti, hogy nem jó belőle.
2010. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok rossz biológiából, csak nem azt választottam érettségi tárgynak, hanem az informatikát. köszi a válaszokat!
2010. okt. 20. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy attól még lehet jó belőle. Csak egy tapasztalat volt.
2010. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mivel a felvételi tárgyak közül megvan neked kettő (magyar+info), ezért ha van elég pontod, fel fognak venni. nem kell leérettségizned biológiából.
2010. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!