Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Németországban elfogadják ha...

Németországban elfogadják ha Magyarországon végzem el a rendőrtiszti főiskolát?

Figyelt kérdés
Pontosítva az volna a lényege hogy ha itthon végzem el a sulit azt egy az egyben elfogadják és munkába állhatok kint mint rendőr vagy kellene valamiféle különbözetit tennem? Vagy esetleg kint kellene elvégeznem? Továbbá ha kint kellene elvégeznem ezt csak az állampolgárság megléte után tehetem?
2010. okt. 17. 02:08
 1/4 anonim válasza:
Állampolgárság nélkül semmire sem mész!
2010. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, először német állampolgárságot kell szerezned, ami nem olyan egyszerű, aztán kint kell elvégezni a sulit hozzá.
2010. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az állampolgárság megszerzése túl nagy problémát nem jelenthet elméletileg mert anyai ágon Német származású vagyok.Szóval legalábbis ha helytálló az infóm amit szereztem akkor ha a családfámban előtudom keríteni a Német rokont akkor soron kívül meg kaphatom a Német állampolgárságot különösebb herce-hurca nélkül,csak ahoz le kéne mondanom a Magyarról de így látatlanba nem akarok elhamarkodottan cselekedni mert nem lenne jó két szék közé esni.
2010. okt. 17. 19:24
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm az eddigi hozzászólásokat,azért ha még valaki tud ezt azt vagy tanácsot adni szívesen fogadom. :D
2010. okt. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!