Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeznél 23 évesen még...

Jelentkeznél 23 évesen még egyetemre nappali szakra (3 éves képzésre)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 22 évesen fogok még jelentkezni egy újabb szakra, természetesen nappalin, úgyhogy szerintem nyugodtan próbáld meg és ha van lehetőséged, akkor az ösztöndíjakat pályázd meg, ha a szociális helyzetért nem kapsz, de jól tanulsz, akkor a tanulmányira van esély és az is több mint a semmi.Szerintem.
2010. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem azért gondolkodom rajta, mert a szüleimnek nehéz lenne eltartani, csak más már 27 évesen elköltözik otthonról, gyereket szül stb.De a válaszok alapján úgy tűnik mégsem vagyok annyira elkésve.
2010. okt. 13. 15:21
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy-két évben, míg belerázódsz még biztos jobb, ha otthon laksz, de menet közben is lehet munkát vállalni és elköltözni otthonról, megházasodni, stb. Amikor a második egyetembe kezdtem, 24 éves voltam, és nem én voltam a legöregebb. 26, 29 éves csoporttársaim voltak, nappalin. Volt, aki házasodott, volt, aki vált, sőt, ketten is voltak, akik babát vállaltak közben (igaz, ők azóta sem fejezték be). Másoddipisként négy évig én is párhuzamosan melóztam egyetem mellett, mert muszáj volt.
2010. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Közel 20 évesen kezdtem az első szakomat, akkor még osztatlanban. 26 évesen végeztem, de egy év alatt sem találtam munkát.

Lehet dolgozni mellette, sőt majd ha befejezted, akkor majd előnyben leszel, mert legalábbis bevállalósabbnak fogsz tűnni. Viszont számíts arra, hogy az a 3 év nem 3 év lesz.

2010. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

PERSZE!!!!

Kezd el. Nekem nappalin 40 feletti csoporttársaim is vannak.

2010. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!