Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diákhitel helyett középiskolás...

Diákhitel helyett középiskolásként milyen kölcsönt vehetnék fel?

Figyelt kérdés
kis összegre lenne szükségem 60max 100....sürgősen vennem kell egy laptopot, mert kell a sulihoz..
2010. okt. 11. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és még egy nagyon fontos dolog..rég elmúltam 18..

23éves vagyok

2010. okt. 11. 19:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Dolgoznod kell.

de középsulihoz nem létfontosságu a laptop,és annyiért nem is kapsz normálisat.

2010. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

dolgoznom kell ?

nane mondd..

szerinted miért tanulok ? érettségiért..nem vesznk fel sehova

2010. okt. 11. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy diákhitelre csak az jogosult, aki felsőfokú tanulmányokat folytat. Ha kölcsönt veszel fel, akkor azt a következő hónaptól már törleszteni kell, és ha nem dolgozol nincs biztosíték arra, hogy vissza tudod fizetni. Szerintem próbálj meg ismerőstől kölcsönkérni, mert a bankok általában szoktak jövedelemigazolást kérni.
2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen suliba jársz te ahol kell a sulihoz laptop?

Ha nem lesz akkor kirúgnak vagy mi? Pár kivétellel mindenki eltudta végezni így a középsulit estin is.

2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kösz a lenéző stílust,ennyi erővel én is lenézlek h ennyi idősen végzed a középsulit.És igen,hitelt csak minimum 3 hónap munkaviszonnyal kaphatsz!Diákmunka??
2010. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
manapság már nem úgy működik a világ mint régen..szakmával együttesen érettségizek informatikusként.
2010. okt. 12. 08:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hitelt akkor sem kapsz munka nélkül. Ma Provident és társai, de ott többszörösét kell visszafizetned.
2010. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na de 14 éves korodtol a szakma érettségivel nem ment?az ugyanis 5 év.és te nem 19 vagy.
2010. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!