Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek? (magántanul...

Mi a véleményetek? (magántanulásról) Részletek lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Érettségim megvan, és most ötödéves vagyok egy középiskolában. A gondom az, hogy 2 éve lisztérzékenységet állapítottak meg nálam, diétázok, de azóta is minden nap gyötör a puffadás, hányinger, székekedés, görcsök. Állandóan hiányzok az iskolából. Már beszéltem az igazgatóval, hogy kiiratkoznék, de ő a magántanulóságot javasolta. Holnap vinném neki a kérelmet, el is fogadja, de nem tudom, hogy jó lesz-e ez így. Suliba semmikép sem tudok járni. Viszont otthon nem biztos hogy rendesen tudok tanuli, bár azt monták támogatnak mindenben, de félelmeim vannak. Ez az év végülis egy képzés, mellyel okj-s bizonyítványt kapok egy szakmából. Szerintetek érdemes így tanulnom? Tapasztalatok?
2010. okt. 11. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért, milyen más alternatíva van? Ha suliba nem tudsz járni, akkor a bizonyítvány megszerzésének az egyetlen módja a magántanulás vizsgákkal. Nem tudom, mennyi gyakorlat van ebben a képzésben, amit esetleg otthon nem tudsz könyvből megtanulni. Mindenesetre ha jól vagy, nyugodtan be lehet járni órákra, nem vagy kitiltva az iskolából. És olyan a szakma, amit betegséggel együtt is tudsz majd űzni?
2010. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, olyan a szakma. Marketing és reklámügyintéző.
2010. okt. 11. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell próbálni, pláne ha még segítőkészen is állnak hozzá.
2010. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!