Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A tanulmányi átlagom 4,5 és...

A tanulmányi átlagom 4,5 és egy ilyen szintű gimnáziumba szeretnék menni. Ahová jó a közlekedés . Leírom hol lakom!?

Figyelt kérdés

Csömöröm lakom ha nem tudjátok hol van : [link]


maximum 1 órát utaznék de még más is szóba jöhet...szóval egy ilyen kb 4,5-ös átlagú gimnáziumot keresek...ha van személyes véleményetek,tapasztalatotok akkor azt is írjátok le lécci.. köszi szépen :)


2010. okt. 10. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Hát hozzád a Szerb Antal Gimi esik közel, Cinkotán van. Bár mostanában már nincs olyan jó híre,mint volt.
2010. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát nekem azt mondták tetszik de voltam már ott iskola látogatáson és nekem nem jött be a szerb antal szóval azt kipipáltam :D


ELFELEJTETTEM ÍRNI HOGY CSAK BUDAPESTEN!


köszi a válaszod másik sulit nem tudsz ajánlani ? :)

2010. okt. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!