Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Büfészak" után gazdasági...

"Büfészak" után gazdasági mester. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy olyan alapszakon tanulok (egészségügyi szervező),amire sokan azt mondják hogy büfészak.

Ez három éves képzés és januárban fogok államvizsgázni.

Több multis tapasztalatom is van. Dolgoztam a Telekomnál Back Office munkakörben valamint egy másik multinál másfél évig HR gyakornokként.

Diploma után szeretnék levelező képzésen tanulni marketing szakon.

Alapképzésen is több gazdasági tantárgyam volt,szóval mehetek gazdasági mesterre.


Szerintetek esetemben mi lenne a legjobb megoldás,hogy el tudjak helyezkedni irodában?

Gondoltam arra,hogy ebben a 9 hónapban gyakornokként dolgoznék marketing területen,aztán hátha átvesznek főállásba.

Persze ha nem vesznek fel gyakornoknak akkor ugrik az egész ettől félek



2023. ápr. 19. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet szerintem a gazdasági mester, a marketing szak is és a gyakornokság is.


Attól ne tarts, hogy SEHOVÁ nem vesznek fel gyakornoknak. Nagyon sok hely van, és minden követ meg kell mozgatni.

2023. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!