Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet ezt tanulni? (folyt...

Hol lehet ezt tanulni? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Először is elnézést,ha rossz kategóriába írtam ,de nem tudtam eldönteni hogy hova írjam.:)

Lenne egy érdekes kérdésem. Hallottam róla hogy léteznek paranormális kutatók,parapszichológusok. Először is szeretném tudni mit csinál pontosan egy paranormális kutató,mert nagyon érdekel a téma.

Valamint azt hogy mit kell tanulni ahhoz hogy az legyek? Fogalmam sincs milyen végzettség kell hozzá és hogy hol lehet ilyesmit tanulni.

Kérem csak olyanok írjanak akik nem oltani akarnak mert ilyesmi érdekel. Én ezt komolyan gondolom,és fontos számomra hogy megtudjam,ugyanis tényleg érdekel,és lassan döntenem kell róla hogy merre akarom folytatni a tanulmányaimat a gimi után.

Aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm!

18/L


2010. okt. 7. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon tuti, hogy nincs ilyen irányú képzés.
2010. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normál oktatási intézményben sehol, az tuti. A leginkább az tudna erre válaszolni, aki ilyennel foglalkozik, szóval ilyeneket próbálj meg felkeresni, és náluk érdeklődni.
2010. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már többen is feltették az oldalon...érdemes lett volna előbb utánanézni...


ők ezt a választ kapták ahogy ygorsan átfutottam:

MANTRA Alternatív természettudományi Szabadegyetem

Budapest

2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Remélem államilag támogatva sehol.
2010. okt. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti,köszönöm. Kerestem hasonló kérdést,de nem adott ki semmit.

A többieknek is köszönöm. Aki esetleg tud még valamit a dologról az,kérem írjon.

2010. okt. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!