Kissarc kérdése:

Hogy szoktatok tanulni?

Figyelt kérdés
Mindig óráról órára tanultok? Vagy mindig az aznapi anyagot tanuljátok meg? Vagy minden nap átolvassátok míg nincs dolgozat? És a verseket hogy szoktátok tanulni? Minden nap egy-egy versszakot vagy az utolsó napon az egészet?
2010. okt. 6. 17:21
 1/4 anonim válasza:
Sehogy... tavaly kb. 3-szor volt a kezemben matek könyv, mégis átmentem 2-esel... :D
2010. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én sajnos nem tanulok óráról órára, ehhez lusta vagyok. Azokat a tárgyakat, amikből feleltetni szoktak, átnézem előző este, vagy gyakrabban óra előtt.

Sokat nem szoktam tanulni, legfeljebb olyan doga előtt, aminél nem figyeltem órán, és sok dolog kell szó szerint pl. fogalmak.

Verset én az utolsó napon szoktam, nem azt mondom, hogy ez a jó módszer, de én ezt csinálom.

2010. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

őő hát van olyan nap, hogy egyáltalán nem tanulok. Feleltetni magyarból/töriből nem szoktak, ha mégis, a tanár előre közli azzal, akit mégis feleltetni fog.

Matekból, boiszból, kémiából naprakésznek kell lennem, mivel ott bárkit feleltethet a tanár, ill. röpit írathat.

A nyelvet meg tanulom normálisan. Verset - terjedelemtől függően - egy vagy két nap alatt tanulom meg, vagy felezem , vagy egyben megtanulom.

2010. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Most én is így csinálom. De hogy mondjam nekem nem mindig jött be... Szóval volt olyan is hogy egy témazáró anyagot 10perc alatt tanultam meg de ez nem olyan gyakori... Szóval valami más technika kéne...


Mert most óráról órára tanulok minden tantárgyból ami a következő nap lesz..de így az egész délutánom elmegy. Például ha 6-7orám van (és mind ilyen hogy Irodalom,Töri, Biosz ...) akkor egész estig el szokott tartani..és még így sem 100% os a hatása. Mivel egy-egy tantárgyra csak fél óra jut...Ha van témazáró akkor meg még rá teszek egy órát. Szóval ebben kéne segíteni.

2010. okt. 6. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!