Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen állam által támogatott...

Milyen állam által támogatott felnőttképzések/okj-k vannak?

Figyelt kérdés
Most fogom megszerezni az érettségimet és nem tudom milyen lehetőségeim vannak. Igazából néztem fizetős tanfolyamokat de ha van lehetőség inkább ingyenesen szereznék még szakmát. Mi az amit megérné elvégezni? Lány vagyok de érdekelnek a műszaki vonalak is, egyetemre nem tervezek menni.

2022. dec. 28. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Iskolarendszerű, nappalis szakképzésben 25 éves korig ingyenesen részt vehetsz. Nézz körül a környékbeli szakgimnáziumok, technikumok honlapjain, hogy milyen érettségire épülő, nappalis, iskolarendszerű szakképzéseket kínálnak. Ezek a képzések általában 2 évesek.
2022. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
2022. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!