Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik az egyetemváltás...

Hogy működik az egyetemváltás folyamata?

Figyelt kérdés

Hello,

idén kezdek gazdálkodási és menedzsment alapszakon és ugyan tetszik a szak, így utólag a nemzetközi gazdálkodás jobban illene hozzám.

Nemzetközi gazdálkodást lehet hallgatni azon az egyetemen is, amit választottam, viszont az helyileg tőlem nagyon messze lenne, illetve több okból sem mennék oda szívesen.

Olvastam, mind az ELTE-GTK és a BME-GTK oldalain, hogy egy lezárt félévre és 30 kreditre van szükség a váltáshoz. Viszont érdekelnének személyes tapasztalatok is, hogy átlagban mennyi az esély arra, hogy átvesznek államilag támogatottan ( főként az előbb említett egyetemeken ). Vagy jobban megérné újrafelvételiznem és a kreditjeimet beszámíttatnom?

Tudom, hogy ezekre a kérdéseimre a tanulmányi osztályon megfelelő választ tudnának adni, de őszintén, úgy hogy még el sem kezdtem az egyetemet eléggé korainak érzem. Meg amúgy is, jelenleg inkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)

Köszi mindenkinek!



2022. aug. 16. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy még el sem kezdted a szakot ahova felvettek, de már azon gondolkodsz, hogyan mehetnél át egy másik egyetem másik szakára? Csak kíváncsiságból, honnan akarsz dobbantani?
2022. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt sem tudjuk már meg.
2022. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!