Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni melyiket...

Nem tudom eldönteni melyiket èrdemes tanulni.Mivel lehet elhelyezkedni a legjobban?

Figyelt kérdés
Mindenkèppen valami sportal kapcsolatost akarok.Gondolkoztam a rekreáció es sportszervezõ szakon , sportszervezõ szakon ès az edzõi szakon szetintettek melyik a legjobb?Esetleg ha valaki ezeket tanulja vèlemèny?

#szak #sport #rekreáció #edző #tanulás egyetem #sportszervezès
2022. aug. 10. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az edzői szak, toronymagasan. Olyannyira, hogy egy edző OKJ többet ér, mint egy sportszervező diploma.
2022. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az edzői szakot végeztem el külföldön, nem volt nehéz, így ajánlom
2022. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2022. aug. 11. 09:04
 4/6 A kérdező kommentje:
lattom hogy az eszterházy karoly egyetemen van edzõ szak avval esetleg szemèlyi edzõkènt eltudok majd helyezkedni?
2022. aug. 11. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi a sportágad? Mennyire vagy sportos?


A személyi edzés nehéz téma, mert egyrészt rengetegen vannak rá, másrészt meg gondolj bele, ki vesz igénybe személyi edzőt. A legtöbb profi egyedül edz, az amatőrök meg lemorzsolódnak. Sok is a személyi edző óradíja, és ebben a gazdasági helyzetben az ilyen kiadások azok, amiket először levágnak az emberek (ráadásul edzőterembe személyi edző nélkül is el lehet menni, a gépeket a hülye is tudja használni). Nagyon vékonyka az a réteg, aki tartósan megfizet egy személyi edzőt.


Amiben szerintem több fantázia van, az a csoportos edzés. Alig lehet normális csoportos edzést találni. És ha már van csoportos edzésed, és azon egy stabil közönséged, akkor mellette tudod növelni a bevételeidet esetenkénti egyéni edzéssel.


Én járok egyéni edzőhöz, de squasholni, az teljesen más műfaj. Ha ilyen képességed van (tenisz, squash, lovaglás), azzal könnyű egyéni tanítványokat találni, mivel ezek prémium sportok és általában gazdagok járnak rá.

2022. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

èn jelenleg szemelyi edzohoz jarok es szerintem sportos vagyok es az nem igaz hogy az amatorok lemorzsolodnak (en is amatorkent kezdtem) es igy tetszett meg az a világ


en ugy vettem eszre hogy egyre tobben kezdenek el egezsègesen elni es sportolni


valoban a csoportos edzesekre tobben jonnek de mostha szemelyi edzonek tanulnak akkor tudnak csoporzos ezdeseket is tartani

2022. aug. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!