Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Francia nyelvvel hol lehet...

Francia nyelvvel hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Francia szakon szeretnék továbbtanulni, viszont nem tudom, hogy megérné-e. Félek, hogy nem tudnék megfelelő munkát találni magamnak. Aki esetleg ezen a szakon végzett, az el tudná mondani a tapasztalatát?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2022. júl. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Fordítóiroda, iskola, óvoda, könyvkiadó, tolmács
2022. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
szia. engem most vettek fel Pécsre. Te is idén fogod kezdeni?
2022. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
jah amúgy a kérdésre a válasz engem is érdekel...:D
2022. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, mi érdekel a francia mellett. Én német szakon végeztem, és ahogy tudom, a legtöbb volt csoporttársam olyan helyen dolgozik, ahová kellett a német nyelvtudás, de volt, aki utána még elvégzett egy hr vagy kereskedelem-marketing szakot, és mondjuk hr-es lett, néhányan fordítóként helyezkedtek el, de olyan is volt, aki elvégzett még egy óvodapedagógus szakot, és német nemzetiségi óvodában lett óvónő. Van, aki nyelviskolai tanár lett, és utána külföldre is költözött, meg különböző cégeknél is dolgoznak sokan, akik pl. IT-supportosként kezdték, azóta viszont lehet, hogy feljebb tudtak lépni valami jobb pozícióba...elég változó, ki, mit kezd a diplomájával.
2022. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz műfordító, további képzés után tolmács, vagy egy rövidített mesterszakot követően akár franciatanár is.


Ezen kívül jó angol- és franciatudással elhelyezkedhetsz SSC-ben, ami nem túl érdekfeszítő munka, de legalább viszonylag jól fizet és egészen kényelmes.

2022. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Francia multinacionális cégeknél irodán, kb. majdnem bárhol. A feladatra majd betanítanak, a nyelvet meg tudod majd használni.


Jó eséllyel fentebb is kerülhetsz.

2022. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Danone, Bonduelle, Cora, Auchan, ezek mind francia cégek hazai telephelyekkel.
2022. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!