Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti érettségi mellett lehet...

Esti érettségi mellett lehet részt venni bármilyen más képzésen? (okj stb)

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bemeneti feltétel a másik képzéshez az érettségi, akkor szerintem senkit nem zavar, hogy két képzést végzel együtt.
2022. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárja ki egymást a kettő. Mi több, a jelentkezésnél nem is kell feltüntetned, hogy amúgy mit csinálsz. Egyébként meg eléggé macerás lenne utánad nézni, mert nincs egy központi nyilvántartás arról, hogy Kis Xy milyen képzésekre jár.


Bizonyos képzéseknél viszont, ahol az érettségi előfeltétel, sok helyen elfogadják az érettségire való szándékot is a képzés elkezdéséhez, hogy ezzel is minél kevesebb időt takarítsanak meg a jelentkezőknek. Legfeljebb ha nem lesz meg az érettségi, nem kapja meg a papírt, a képzés el nem végzése miatt pedig pénzbüntetést szabnak ki.

2022. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan képzést néztem, ahová nem feltétel az érettségi, ezért kérdeztem hogy nem lesz belőle probléma ha valami más is megy vele párhuzamosan.
2022. júl. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!