Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnök vagy ápoló?

Építőmérnök vagy ápoló?

Figyelt kérdés
Most állok pályaválasztás előtt és nagyon gondolkozok hogy a kettő közül melyik legyen, építőmérnök vagy ápoló, mentős stb. Pláne azért mivel teljesen különböző terület a kettő. Sok minden közül gondolkoztam, de inkább mostmár csak ezek között vacilálok. Úgy érzem mindkettő tetszene. A biologiát is nagyon szeretem, valamint a mateket, fizikát is. Emberekkel is szeretek foglalkozni. Tényleg annyit olvastam utánuk, kérdezősködtem véleményt ismerőseimtől akik ezeket dolgozzák. Úgyhogy nem tudnám sehogy sem eldönteni hogy melyiket szeretném jobban, akár egész életemen át dolgozni, mindkettőben eltudnám képzelni magam. Úgyhogy gondoltam mostmár kiírom, hogy tapasztalatok alapján ti melyiket ajánlanátok jobban?

2022. júl. 1. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
34%
En szemely szerint egy percet sem dolgoznék ilyen helyen de sok épìtő és épìtész mérnök panaszkodik arra hogy nem jelentik be rendesen. Én épìtőipart elkerülném jó messzire.
2022. júl. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!