Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyaro. -n milyen művészeti...

Magyaro. -n milyen művészeti egyetemek vannak? Melyek az elismertebbek és melyikre érné meg jelentkezni?

Figyelt kérdés
Melyek az elismertebbek és melyikre érné meg jelentkezni? Érdekel a képzőművészet és a fotózás.
2010. szept. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mome, Képző, és Sopron, esetleg Pécs. Ha művészeti iskolába jársz, akkor könnyebb jó felvételi anyagot összeállítani, és az ottani fordulókon is könnyebb lesz jól teljesíteni a felvételi feladatot. Ha viszont gimiből mész, és nem voltál rajzos, akkor nem sok az esélye, hogy felvesznek. Művészeti szakközepek erősebbek művészeti képzésben, mint a rajztagozatos gimik. Szóval, a művészeti egyetemekre, fősulikra nem az a lényeg, hogy zseni legyél magyarból, vagy matekból, hanem hogy nagyon jól tudják rajzolni (sőt, egyes szakokon mintázási, azaz szobrásztati feladatok is vannak felvételiben).

Nézz utána a kiszemelt sulik honlapján, hogy mik a követelmények.

2010. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az a helyzet, h közgázra jártam :S

akkor gondolom igy nem sok esélyem van még ha jól tudok rajzolni sem...?!

2010. szept. 18. 01:37
 3/5 anonim válasza:

én is ugyanebben a helyzetben vagyok :/

gazdaságtan van most,de rühellem,mint a sz*rt,és a legjobban a művészetet szerettem mindig is.állitolag jol rajzolok,de semmilyen képzettségem sincs,pedig énis művészetire mennék...

2010. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem közgáz van most :DD hát szívás :)
2010. okt. 6. 22:29
 5/5 A kérdező kommentje:
a szte Képi ábrázolás alapképzési szakáról mi a véleményetek?
2010. okt. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!