Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Valaki ötlet?

Mit csináljak? Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nemtudom mi legyek ha “nagy” leszek. Jelenleg 11ben vagyik gimnáziumban, biosz kémia faktokkal. Eddig az orvosi pálya volt az elképzelés, de nemtudom. Nincs motivációm a napi 4 orás tanulásokhoz barátok es barátnő mellett. Meg amugy sem, nincs bennem az hogy en most orvos szeretnék lenni, hanem inkább hogy jo lesz az az orvosi.

Mert nincs otletem.


Felmerult a kerdes hogy lehet mezogazdász, de erdekelhet még a gazdasági dolog, de igazábol fogalmam sincs.



2021. szept. 29. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk sokan voltak hasonló helyzetben, hogy orvosira készültek aztán meggondolták magukat és sorra mentek pszichológiára. Nem tudom téged ez érdekel-e.

Szerintem nézz utána minél több egyetemi szaknak, első körben azoknak, ahova a faktos tantárgyaid kellenek. De nyugi, nem kell elsietni, én 12.ben januárban döntöttem el, hogy hova adom be a felvételimet :D

A gazdasági szakokhoz a matek és töri kell, ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor érdemes ezekre a tárgyakra odafigyelni. A gazdálkodás és menedzsment szak népszerű szokott lenni.

2021. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!