Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győriek! Tudtok olyan helyeket...

Győriek! Tudtok olyan helyeket ahol tudnék nyugodtan tanulni? Ahol nem néznek hülyének és nem zavarnak ki ha hosszabb ideig ott vagyok. Könyvtár, kávézó, ilyen helyekre gondolok. Köszönöm előre is! :)

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bármelyik parkba leülsz egy padra,és akár egész nap elüldögélhetsz ott és tanulhatsz.Persze ez időjárás függvénye is.
2021. aug. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kisfaludy könyvtárban a belvárosban szerintem jól lehet tanulni, én is odajártam a vírushelyzet előtt.
2021. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ràba párt, mindenért oda jártam míg ott laktam. A legszebb hely volt, ahol laktam, kár hogy nem voltam ott sokáig. Azóta is visszavàgyok. :(
2021. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Győr - Veszprem vonaton.

Menj Veszprembe!

2021. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Az egyetemnek elég nagy könyvtára van. Rég nem voltam ott, lehet, hogy nyáron be van zárva, nem tudom.
2021. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, találtál helyet?
2021. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!